Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

İade Koşulları

1- ) www.orhunyayinevi.com web sitesindeki tüm ürünlerin teslimat süreleri ürünlerin ilgili sayfalarında belirtilmiştir ve genelde 1-3 gündür.  Bazı istisnalı ürünler ürün bilgileri bölümünde açık ve net olarak belirtilmektedir.

2-) Satışını yaptığımız ürünler, kopyalanabilir ürün olduğundan; baskı hatası dışındaki sebeplerle yapılacak olan iade kabul edilmeyecektir.

3-) İadelerde kargo bedeli tarafımızdan karşılanır. PTT Kargo ile iade (karşı ödemeli) olarak gönderiniz.

4-) Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılinaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.orhunyayinevi.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Mail adresimiz : admin@orhunyayinevi.com

5-) Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir. 

6-) İade adresi için lütfen bizimle iletişime geçin.

7-) İade ve değişim talepleri için orhunyayinevi@hotmail.com mail adresimize yazabilirsiniz. İade ve değişimler bu mail adresi üzerinden sağlanacaktır. 

8-) Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kapat