Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
YALIN DÜŞÜNCE VE SEN Gökhan Taşdeviren YALIN DÜŞÜNCE VE SEN Gökhan Taşdeviren

YALIN DÜŞÜNCE VE SENMillî Üretim ve Yönetim Sistemi

İndirimli Fiyat : 60,00TL
Taksitli fiyat : 1 x 60,00TL
Havale/EFT ile : 57,00TL
9786058212862
362113
YALIN DÜŞÜNCE VE SEN
YALIN DÜŞÜNCE VE SEN Millî Üretim ve Yönetim Sistemi
60.00

YALIN DÜŞÜNCE VE SEN

 

 

Hepimizin bir umudu var. Bir de ortak umutlarımız, ülkümüz var. Kendimize özgü “Üretim ve Yönetim” sistemine kavuşmak en büyük hayalimdir. Bize yazılan senaryolardan kurtulduğumuz, bize biçilen rollerin dışına çıktığımız bir sistem istiyoruz. Bu senaryonun içinde farkında olmadan rolümüzü oynarken böylesine özgün bir sistem kurmayı istemek ne kadar mümkün?

Bu kitap bize özgü olması gereken fakat henüz sahip olamadığımız “Milli Üretim ve Yönetim Sistemi” konusunda kavramsal bir tasarım sunma amacı taşıyor. Yakın gelecekte algılarımızın arkasında öylece duran, henüz fark edemediğimiz ama bize söylendiğinde hepimizin beklemekte olduğu bir sistemi ortaya çıkarmak gayesindeyiz.

Bu amacı gerçekleştirmek için çok büyük değişimlere ihtiyacımız yok. Önce çalıştığımız işyerlerinde küçük değişimlerle başlayabiliriz. Hepimiz farklı değişim yöntemleri uygularız diye endişe etmemize gerek yok. Çünkü özümüzde hepimizin kafasında bir yerlerde duran sistemi uygulamaya kalktığımızda emin olun hepimiz aynı değerler üzerinden ortak bir amaca ulaşacağız. Bu kaçınılmaz bir sonuçtur. Sadece başlamamız gerekiyor.

Yolda buluşmak dileğiyle…

 

Gökhan TAŞDEVİREN

Kapat